Про компанію

Вже понад 5 років Marshal Victory попереджає виникнення негативних наслідків, аналізуючи об’єкти рухомого та нерухомого майна всебічно та комплексно.

На папері, з огляду на фінансовий, операційний та юридичний стан об’єкта все може виглядати добре. Але реально оцінити технічний стан нерухомості та обладнання можна лише за присутності експерта. Одним лише аналізом документальної складової не обійтися.

Саме тому, задля уникнення навіть мінімальних ризиків інвестора, ми підходимо до майнових комплексів через призму бізнес-цілей наших клієнтів, залучаючи вузькопрофільних спеціалістів, здатних дати об’єктивну оцінку фактичного стану майна, а також рекомендацій щодо подальшої експлуатації або необхідності модернізації.

pro-nas-7 pro-nas-10 golovna-3-min

Топменеджмент компанії

img_6171-1
Вадим Гвоздій
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

Вадим Гвоздій є генеральним директором компанії Marshal Victory, провідної української компанії у сфері технічного аудиту.

Більш ніж 30-річний досвід роботи на керівних посадах у сфері управління промисловими підприємствами та технічного дью ділідженс нерухомого та рухомого майна, проведення оцінки інженерно-технічного потенціалу, аналізу проектної, дозвільної та експлуатаційної документації свідчать про беззаперечну компетентність та експертність Вадима Гвоздія у сфері технічного аудиту.

Основний фокус його діяльності також зосереджений на проведенні спеціальних інженерно-технічних експертиз, а також глибинному аналізі витрат потенційного інвестора на етапах передінвестиційної підготовки.

Ваше повідомлення успішно відправлене

Дякую що відправили заявку. Менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.